Teknoloji

Samsung, Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’i nasıl test ettiğini gösteren bir video yayınladı.

Samsung, yayınladığı bir görselde yeni katlanabilir telefonlarını gözler önüne seriyor Galaxy Z Katlama 5 ve Z Çevirme 5 üretim kalitesini test etme süreçlerini gösterdi. Videoda Samsung’un iki yeni katlanabilir telefonu; Katlanma, yuvarlanma, su geçirmezlik, düşme, S Pen çizim ve çelik bilye düşme testlerinden nasıl geçtiğini gösterir.

Samsung, önceki tüm katlanabilir telefonlarında aynı menteşeyi kullandı. Bu yıl yeni bir Flex menteşeye geçti. . Su damlası tasarımı, Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’in boşluk bırakmadan katlanarak kapanmasını sağlar ve cihazların daha ince ve hafif olmasına katkıda bulunur.

Samsung resmi videosunda, Fransız şirket Bureau VeritasGalaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5’i oda sıcaklığında (25 santigrat derece) 200.000 katlama için test ettiğini ve onayladığını belirtiyor.

Şirket ayrıca iki yeni katlanabilir telefonunu, yalnızca menteşenin değil, katlanabilir ekranların bütünlüğünün de güvenilirliğini belirlemek için tasarlanmış zorlu testlere tabi tuttu. Ayrıca IPX8 derecesini test etmek için telefonlara su püskürtüp batırdı.

Galaxy Z Flip 5 ve Z Fold 5 şimdi ön siparişe açıldı ve 11 Ağustos’ta müşterilere gönderilmeye başlayacak.

haberkesan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu