Haber

Erzurum’da Kulüpler Atletizm Müsabakalarında Aşkale Belediyespor İl Şampiyonu Oldu

Erzurum’da düzenlenen Kulüpler Atletizm müsabakalarında Aşkale Belediyespor hem bayanlar hem de erkekler kategorilerinde birinci oldu.

Antrenör Elif Eyüp yönetiminde Aşkale Belediyesi Spor27 Mayıs’ta TSK ligi küçük il elemelerinde kadın ve erkek takımlarımız federasyonun belirleyeceği ilde Erzurum’u temsil etme hakkını elde etti.

Teknik Direktör Elif Eyüp yaptığı açıklamada, “Aşale ilçemizde 1,5 yıl önce başladığımız atletizm sporunda çok güzel bir başarıya imza attık. Liderimiz Fatih Çintimar ve eski milli sporcular ve Aşkaleliler Muzaffer Çintimar, bu kısıtlı imkanlara rağmen büyük bir başarıya imza attı sporcularıma da örnek gösteriyorum inşallah tekrar ilçemizden milli sporcular kazandırmak için canla başla çalışıyoruz bu süreçte bizlere destek olan Kaymakamımız belediyemiz liderimize, kulüp başkanımıza ve özellikle velilerimize teşekkür ediyorum. Son zamanlarda okul sporları kapsamında Türkiye 4.sü olduk, hedefimiz şampiyonluklar ve inşallah Milli Grup.” söz konusu.

Aynı zamanda eski bir milli sporcu olan Elif Eyüp, tüm deneyimlerini Aşkale Atletizm takımına aktarmaya ve gruplarıyla başarıya koşmaya devam ediyor. – ERZURUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu